V troch jednoduchých krokoch si môžete zarezervovať kompletný futbalový zájazd – vrátane vstupenky, letenky a ubytovania.

Krok 1

V prvom kroku si vyberiete, ktorý klub a zápas by ste chceli navštíviť. Na našej domovskej stránke si vyberiete Váš preferovaný klub a potom zápas z ponúkaného harmonogramu. Otvorý sa okno, kde môžete zadať Vaše preferované letisko, dátum odletu a počet cestujúcich. Potom ako zadáte požadované údaje si môžete vybrať svoje miesta na štadióne, hotel v ktorom chcete byť ubytovaný a let, ktorý Vám vyhovuje. Na pravej strane obrazovky sa objavý potvrdenie. Upozorňujeme, že celková suma sa aktualizuje pri pridávaní rôznych možností.

Krok 2

V druhom kroku vyplníte podrobnosti o cestujúcich a v prípade potreby doplníte poistenie. Najskôr vyplníte údaje o ostatných cestujúcich a potom samostatne zadáte údaje o Vás – hlavnom rezervátorovi (osoba, ktorá uskutoční platbu v mene každého cestujúceho). Prosím uistite sa, že máte k dispozícii potrebné informácie o každom cestujúcom.

Krok 3

V poslednom kroku vyjadríte súhlas so zmluvnými podmienkami a zvolíte spôsob platby. Po vyplnení všetkých potrebných údajov a odsúhlasení zmluvných podmienok môžete začať s platbou. V prvom kroku si zvolíte typ kreditnej karty. Následne budete presmerovaný na bezpečnostný platobný systém. Akonáhle bude platba za zájazd vykonaná pre všetkých cestujúcich, bude Vám doručený potvrdzovací email, v ktorom Vám bude oznámené, že Váš futbalový zájazd bol rezervovaný. Všetky potrebné cestovné doklady obsahujúce informácie o Vašej ceste vám budú zaslané najneskôr týždeň pred odchodom.