Cena futbalového balíčka je stanovená cenami letu, hotelovým ubytovaním a vstupenkami na zápas. Nižšie nájdete prehľad jednotlivých častí zájazdu.

Letenka
Vo väčšine prípadov platí pravidlo: čím ďalej od dátumu odletu si letenku zarezervujete, tým lacnejší bude let. Cena letenka tiež závisí od toho, v ktorej sezóne letíte. Napríklad lety sú drahšie v sezóne okolo Vianoc ako vo februáry.

Hotel
Všeobecne platí, že ceny hotelov v Nemecku sú drahšie ako ceny hotelov v Španielsku alebo v Taliansku. Niektoré iné mestá tiež môžu spôsobiť, že cena sa mení.

Vstupenka na zápas
Kedže dopyt po vstupenkách je väčší ako ponuka, cena je zvyčajne vyššia ako tá, ktorú sme museli zaplatiť my. V dôsledku toho sú veľké futbalové šampionáty drahšie než bežné zápasy. To isté platí pre poplatky za vylepšenie sedadiel.

Prirážka
Fixná prirážka je účtovaná za všetky naše zájazdy, tak, aby bol náš vyhľadávací a rezervačný systém schopný pre vás pripraviť kompletný futbalový zájazd len v pár klikoch. Náš excelentný servis vám zaručuje garanciu na sedenie a harmonogram zápasu. To znamená, že si môžete vychutnať výlet bez starostí.