Poskladaj si svoj vlastný zájazd na Atlético Madrid a zaži zápas v Estadio Wanda Metropolitano

Zažite vzrušenie z La Liga a pozrite si zápas Atlética Madrid.

Tím zo španielskeho hlavného mesta sľubuje mimoriadny zážitok. Napríklad taký, ako keď sme boli svedkami toho keď Atlético Madrid vyhralo Európsku Ligu v rokoch 2010, 2012 a 2018. Fanúšikovia Atletica Madrid sú známi tým, že vytvárajú neobyčajnú atmosféru, a to počas aj po zápase.

Zažite najvyššiu triedu Španielskeho futbalu s Atlético Madrid s práve s naším futbalovým zájazdom.

Atlético Madrid je tiež známy ako druhý madridský tím. V súčasnej dobe však tím Diega Simeoneho už nie braný ako nižšsia kvalita voči svojmu rivalovi Realu Madrid. Zdá sa, že Atlético Madrid má bezprecedentnú pracovnú etiku. Každý hráč vie, odkiaľ prichádza ten druhý a urobí všetko pre svojich spoluhráčov. Od príchodu trénera Diega Simeoneho  v roku 2011, Atlético Madrid zaznamenal pozoruhodný pokrok. S neuveriteľnou hrou, ktorú tím teraz hrá je veľmi nebezpečný pre svojich rivalov. Tím dosiahol finále Ligy majstrov v rokoch 2014 a 2016. Zrazu bol Atlético Madrid španielskym šampiónom – nie ako obvyklé veľmoci španielskeho futbalu Real Madrid a FC Barcelona. Chcete vidieť tímovú hru kde lietajú iskry? S hráčmi ako Diego Costa, Antoine Griezmannom a Fernandom Torresom je zážitok zaručený!

Rezervujte si futbalový zájazd na Atlético Madrid a vychutnajte si fantastického tímového ducha a atmosféru na štadióne Wanda Metropolitano!

MESTO MADRID

Získajte predstavu o autentickom španielskom živote s futbalovým zájazdom do Madridu. Zažite ako španielske hlavné mesto žije svojím vlastným životom deň a noc, s priteľskými ľuďmi, ktorí sa tešia z mnohých reštaurácií, barov a nočných klubov. V skutočnosti sa malebné uličky plnia sedem dní v týždni.Najrušnejšie miesto v živom srdci Madridu je jeho hlavné námestie, Puerta del Sol – španielsky  „brána slnka“. Všetko to čo mesto ponúka robí akýkoľvek futbalový zájazd do Madridu nádhernou mini dovolenkou. Madrid má vyše 3 milióny obyvateľov a v 660 metroch nad morom je najvyššie položeným mestom v Európe. Jeho nádherné historické budovy svedčia o jeho bohatej histórii. Kultúra je tu pestrá a rôznorodá. Nakupovanie je radosťou, ktorú treba zažiť. Španielsky oslavovaný kulinársky život pozitívne rozkvitá v mnohých tapasových reštauráciách, gastropuboch a terasách.

Mesto Madrid, ktoré je tiež hlavným mestom Španielska, je často zatienované Barcelonou. To je dosť nespravodlivé, pretože Madrid je úžasné mesto so svojimi múzeami umenia, krásnymi námestiami, sochárskymi fontánami a pulzujúcim nočným životom.

Existuje veľa dôvodov, prečo turisti obľubujú predĺžený víkend v Madride a spoznávanie španielskej kultúry. Jednou z takýchto turistických atrakcií je kultové námestie Plaza de la Cibeles – jedno z najkrajších námestí v Madride. Dominantou námestia je fontána La Cibeles, ktorá sa nachádza presne uprostred a pýši sa sochou rímskej bohyne Cybele, ktorá sedí na vozíku a ťahajú ju dva levy.

Okrem tohto kultového námestia má Madrid tiež nádhernú zelenú oázu s názvom Parque del Buen Retiro, najväčší mestský park v Madride. Buen Retiro znamená „Dobre si oddýchnuť“ a to určite platí aj pre tento park! Pouliční hudobníci, veštci a umelci bavia divákov svojimi výtvormi.

Kráľovský palác v Madride bol postavený na začiatku 18. storočia na objednávku Philipa V. Má síce 2800 izieb, ale zdá sa, že to nie je dostatok pre španielsku španielsku kráľovskú rodinu, ktorá neobýva palác od roku 1931! Súčasný kráľ a kráľovná žijú v jednom z predmestiach Madridu. Kráľovský palác sa však stále využíva na oficiálne funkcie a ponúka aj prehliadky so sprievodcom. Nebojte sa, nebudete musieť navštíviť všetkých 2800 izieb! Ale určite uvidíte tie najpôsobivejšie kúsky.

Rezervujte si futbalový zájazd na Atlético Madrid a vychutnajte si všetky atrakcie, ktoré Madrid ponúka!

Petra - Podpora
Petra - Podpora
"Máte otázky o vašej vstupenke, hotely alebo letenke? Radi vám pomôžeme na našej zákazníckej linke."

Štadión WANDA METROPOLITANO

Zažite španielsku vášeň a atmosféru s futbalovým zájazdom na Estadio Wanda Metropolitano.

Na domácej pôde Atletica Madrid s kapacitou 68 000 futbalových fanúšikov sa pravidelne hosťujú medzinárodné zápasy španielskeho národného tímu.

Rezervujte si futbalový zážitok s Atletico Madrid na novom štadióne Wanda Metropolitano.

Chcete si dopriať naozaj jedinečný zážitok? Zaistite si prehliadku štadióna Atlética Madrid. Navštívite miesta, ktoré sú bežne mimo limitu – vrátane tlačovej miestnosti a šatne. Vstúpte si a trávnik Wanda Metropolitano, ktorého sa hráči Atlética Madrid nikdy nevzdajú! A keď už ste na poli, prečo si neposedieť na presne tom istom mieste, kde sedí mimoriadne vášnivý Diego Simeone počas každého domáceho zápasu?

Nakoniec prejdete tou najdôležitejšou miestnosťou Atlética Madrid, kde má miesto každá trofej, ktorú tím získal. Stále čerstvá je v pamäti sezóna 2013-2014, keď Atlético Madrid porazil Real Madrid a FC Barcelonu a získal národný titul. Môžete tiež obdivovať repliky dvoch pohárov UEFA Európskej ligy, kde Atlético Madrid vyhral v roku 2010 a 2012!

Objednajte si futbalový zájazd na Atlético Madrid a urobte ho ešte lepším prehliadkou štadióna Wanda Metropolitano!

Logo footballclub Atlético Madrid Atlético Madrid
Petra - Podpora
Petra - Podpora
"Máte otázky o vašej vstupenke, hotely alebo letenke? Radi vám pomôžeme na našej zákazníckej linke."