Poskladaj si svoj vlastný zájazd na RCD ESPANYOL a zaži zápas v CORNELLÀ-EL PRAT

Zažite ten pravý katalánsky futbal na futbalovom zájazde na RCD Espanyol v Barcelone.

Obzvlášť populárny futbalový klub bol pôvodne založený v roku 1900 študentom inžinierstva na univerzite v Barcelone. RCD Barcelona je jedným z mála španielskych klubov, ktorým má byť udelené právo používať kráľovskú korunu na svojom embléme.

RCD Espanyol bol prvým klubom v Španielsku, ktorý bol založený výlučne skupinov futbalových fanúšikov a ich vášeň pre klub je stále veľmi zreteľná.

Zistite viac o tomto úžasnom klube s futbalovým zájazdom do Barcelony na zápas RCD Espanyol.

MESTO BARCELONA

Vychutnajte si slnko, kultúru a vynikajúce jedlo počas Vášho futbalového zájazdu do Barcelony!

Okrem toho, že je mekkou pre skutočného futbalového fanúšika, je to tiež ideálnym mestom na krátky výlet alebo dlhšiu dovolenku!

Môžete sa prechádzať po malebných uličkách romantickej štvrte Barrio Gòtico, vychutnať si atmosféru mnohých námestí v štvrti El Born, nasať katalánsku kultúru v dedinke Gràcia, zamiešať sa medzi umelcov v inšpiratívnej oblasti Raval alebo sa prejsť po pláži v štvrti La Barceloneta. Nebudete musieť byť milovníkov architektúry, aby ste ocenili ohromujúcu Gaudího Sagrada Familiu alebo Park Güell.

Mesto Barcelona je nevyčerpateľným zdrojom inšpirácie, pohodlia, kultúry a zábavy.

ŠTADIÓN CORNELLÀ-EL PRAT

Vychutnajte si futbal v nádhernom štadióne počas futbalového zájazdu na Estadi Cornellà-El Prat, ktorý je pomenovaný podľa svojej polohy na hranici s dvoma obcami: Cornellà a El Prat.

Štadión za 60 miliónov EUR bol dokončený už v roku 2009 a počas svojho inauguračného zápasu v ich novom domove porazil RCD Espanyol Liverpool 3-0.

Vychutnajte si zážitok z tohto štadióna s kapacitou viac ako 40 000 fanušíkov počas futbalového zájazdu do Barcelony a užite si RCD Espanyol v akcii.

Petra - Podpora
Petra - Podpora
"Máte otázky o vašej vstupenke, hotely alebo letenke? Radi vám pomôžeme na našej zákazníckej linke."