Poskladaj si svoj vlastný zájazd na REAL MADRID CF a zaži zápas v ŠTADIÓNE SANTIAGO BERNABÉU

Zažite ten pravý futbal tak ako sa to dá jedine v Španielsku s futbalovým zájazdom na zápas Real Madrid. Budete v úžase nad tým ako tento svetový tím dokáže hrať. Iba to najlepšie je dosť dobré pre Real Madrid, a preto klub láka tých najlepších hráčov z celého sveta na štadión Santiago Bernabéu. To samo o sebe robí výlet na zápas Real Madrid perfektným pre každého futbalového nadšenca .

Nie je nič prekvapujúce, že FIFA vybrala práve Real Madrid ako najlepší futbalový klub 20. storočia. Keď hrá Real Madrid proti FC Barcelona (zápas známy ako El Clásico), celý svet drží dych. Pravdepodobne je to tá najintenzívnejšia hra medzi najlepšími klubmi v Európe. Každý zápas, ktorý hrá Real Madrid, je absolútnou nevyhnutnosťou pre skutočných fanúšikov – rezervujte si futbalový zájazd už teraz!

Real Madrid má vo svojich radoch veľa hviezd svetového futbalu, ako napríklad Toni Kroos, víťaz Svetového pohára a najdrahší nákup všetkých čias – Gareth Bale. Je to skutočné potešenie vidieť týchto skvelých hráčov v akcií. Objednajte si futbalový zájazd na Real Madrid a sledujte zápas priamo vo vnútri samotného štadióna!

MESTO MADRID

Získajte predstavu o autentickom španielskom živote s futbalovým zájazdom do Madridu. Zažite ako španielske hlavné mesto žije svojím vlastným životom deň a noc, s ľuďmi, ktorí sa tešia z mnohých reštaurácií, barov a nočných klubov. V skutočnosti sa malebné uličky plnia sedem dní v týždni.

Najrušnejšie miesto v živom srdci Madridu je jeho hlavné námestie, Puerta del Sol – španielsky  „brána slnka“. Všetko čo mesto ponúka je to čo robí akýkoľvek futbalový zájazd do Madridu nádhernou mini dovolenkou.

Madrid má vyše 3 milióny obyvateľov a v 660 metroch nad morom je najvyššie položeným mestom v Európe. Jeho nádherné historické budovy svedčia o jeho bohatej histórii. Kultúra je tu pestrá a rôznorodá. Nakupovanie je radosťou, ktorú treba zažiť. Španielsky oslavovaný kulinársky život pozitívne rozkvitá v mnohých tapasových reštauráciách, gastropuboch a terasách.

Mesto Madrid, ktoré je tiež hlavným mestom Španielska, je často zatienované Barcelonou. To je dosť nespravodlivé, pretože Madrid je úžasné mesto so svojimi múzeami umenia, krásnymi námestiami, sochárskymi fontánami a pulzujúcim nočným životom.

Existuje veľa dôvodov, prečo turisti obľubujú predĺžený víkend v Madride a spoznávanie španielskej kultúry. Jednou z takýchto turistických atrakcií je kultové námestie Plaza de la Cibeles – jedno z najkrajších námestí v Madride. Dominantou námestia je fontána La Cibeles, ktorá sa nachádza presne uprostred a pýši sa sochou rímskej bohyne Cybele, ktorá sedí na vozíku a ťahajú ju dva levy.

Okrem tohto kultového námestia má Madrid tiež nádhernú zelenú oázu s názvom Parque del Buen Retiro, najväčší mestský park v Madride. Buen Retiro znamená „Dobre si oddýchnuť“ a to určite platí aj pre tento park! Pouliční hudobníci, veštci a umelci bavia divákov svojimi výtvormi.

Kráľovský palác v Madride bol postavený na začiatku 18. storočia na objednávku Philipa V. Má síce 2800 izieb, ale zdá sa, že to nie je dostatok pre kráľovskú rodinu, ktorá neobýva palác od roku 1931! Súčasný kráľ a kráľovná žijú v jednom z predmestiach Madridu. Kráľovský palác sa však stále využíva na oficiálne funkcie a ponúka aj prehliadky so sprievodcom. Nebojte sa: nebudete musieť navštíviť všetkých 2800 izieb! Uvidíte len tie najpôsobivejšie kúsky.

Rezervujte si futbalový zájazd na Atlético Madrid a vychutnajte si všetky atrakcie, ktoré Madrid ponúka!

ŠTADIÓN SANTIAGO BERNABÉU

Vyskúšajte si skutočný „futbalový chrám“ naživo s futbalovým zájazdom na štadión Santiago Bernabéu v Madride. Tretí najväčší štadión na svete po Camp Nou (Barcelona) a Wembley (Londýn). Štadión s kapacitou viac ako 81 000 divákov vždy zaručuje výnimočnú atmosféru.

Aspoň jedenkrát v živote pôjde skutočný fanúšik futbalu na púť a uvidí zápas Real Madrid, ktorý sa bude hrať na jednom z najprestížnejších futbalových štadiónov na svete, Santiago Bernabéu.

Rezervujte si prehliadku štadióna Real Madrid a budete mať na čo spomínať. Budete môcť ísť na miesta, ktoré sú zvyčajne mimo limitu, ako je tlačová miestnosť a šatňa. Budete môcť dokonca vystúpiť na posvätný trávník štadióna Santiago Bernabéu. Keď ste na ihrisku, môžete si vychutnať posedenie na mieste, kde Carlo Ancelotti sedí počas každej domácej hry.

Nakoniec prejdete cez trofejovú miestnosť Real Madridu, kde má každá cena svoje zvláštne miesto. A to je naozaj veľa cien! Real Madrid je najčastejším šampiónom v histórií La Liga.

Rezervujte si futbalový zájazd na Real Madrid a urobte si svoj futbalový výlet ešte lepším s prehliadkou štadióna Santiago Bernabéu!

Logo futbalový klub Real Madrid Real Madrid CF
Petra - Podpora
Petra - Podpora
"Máte otázky o vašej vstupenke, hotely alebo letenke? Radi vám pomôžeme na našej zákazníckej linke."