Poskladaj si svoj vlastný zájazd na SEVILLA FC A ZAŽI ZÁPAS V ŠTADIÓNE RAMÓN SÁNCHEZ PIZJUÁN

Futbalové zájazdy na Sevilla FC sú niečo čo si skutočný fanúšik futbalu nenechá ujsť! Futbalové zájazdy na Sevilla FC môžu byť vskutku prekvapením pre skutočného futbalového fanúšika! Tím špičkových hráčov je už dlhé roky stálym hráčom španielskej La Ligy. Od roku 2006 vyhral Sevilla FC štyrikrát šampionát UEFA / Európsku ligu – významný úspech. Rovnako tak v roku 2007, keď Sevilla FC vyhral proti národnému šampiónovi Real Madrid!

Tím, ktorý hrá doma na bielej čiare, je nazvaný podľa starého názvu mesta – Los Hispalenses. Kvôli svojmu nedávnemu úspechu je klub viac populárny ako kedykoľvek predtým. Chcete zažiť futbalový zájazd, kde je takmer isté, že tím vyhrá? Zápas s FC Sevilla bude nezabudnuteľný!

MESTO SEVILLA

Sevilla je nádherné mesto v Andalúzii, ktoré môžete navštíviť počas Vášho futbalového zájazdu! Vedeli ste, že toto starodávne mesto má najväčšie historické centrum v Európe? Medzi hlavné zaujímavosti Sevilly patrí najstarší kráľovský palác Alcázar, ktorý je stále v prevádzke a je miestom svetového dedičstva UNESCO a Torre del Oro (Zlatá veža) – vojenská strážna veža z 13. storočia. Milovníci umenia a kultúry si môžu naozaj dopriať: Andalúzia je región, kde sa zrodilo flamenco!

Pre Sevillianov nie je nezvyčajné jesť teplé jedlá dvakrát denne. Mesto ponúka veľa reštaurácií, barov a kaviarní, kde si môžete vychutnať domácu kuchyňu. Očarujúce nákupné ulice a trhy sa nachádzajú po celom meste. Dokonca aj štadión má veľké nákupné centrum hneď vedľa, kde si môžete vychutnať „lokálne prostredie“.

Vďaka svojej polohe na juhu Španielska je v Seville počas leta naozaj horúco. Počas futbalovej sezóny je však podnebie veľmi príjemné. Vrelo odporúčame futbalový zájazd do Sevilly!

Štadión Ramón Sánchez Pizjuán

Štadión Sevilla FC sa nazýva Ramón Sánchez Pizjuán a je jedným z najväčších štadiónov v Španielsku. V dobe keď bol štadión postavený, mal kapacitu až 75 000 divákov vrátane priestoru na státie.

Počas svetového pohára FIFA v roku 1982 pritiahli na štadión dva zápasy až 68 000 divákov. Od jeho rekonštrukcie v roku 1997, kedy bol priestor na státie prestavaný na sedadlá, má štadión miesta pre 45 500 divákov.

Váš futbalový zájazd na tento štadión bude určite stáť za to.

Petra - Podpora
Petra - Podpora
"Máte otázky o vašej vstupenke, hotely alebo letenke? Radi vám pomôžeme na našej zákazníckej linke."