Poskladaj si svoj vlastný zájazd na VALENCIA CF A ZAŽI ZÁPAS V ŠTADIÓNE MESTALLA NAŽIVO

Zaži na vlastnej koži španielsku históriu a špičkový futbal s futbalovým zájazdom na zápas Valencie CF. Šesť ligových titulov, Pohár víťazov UEFA a dva poháre UEFA Super Cup sú u nich vo vrecku. Valencia CF je jedným z najúspešnejších klubov v Španielsku. Už dvakrát dosiahli finále Ligy majstrov UEFA.

Ak sa vám páči veľkolepý útočiaci futbal a bitka o najlepšie miesta, rezervujte si futbalový zájazd na zápas Valencie CF!

MESTO VALENCIA

Vychutnajte si špičkový futbal, jedlo a dobré počasie na futbalovom zájazde do mesta Valencia. Naplno si užite slnko, more a mesto! Môžete ochutnať aj autentickú španielsku kuchyňu: tradičné jedlo paella vzniklo vo Valencii!

Založená v roku 138 p.n.l. ako rímska kolónia, Valencia je tretie najväčšie mesto Španielska po Madride a Barcelone. A keď sa náhodou nepozeráte na futbal, Valencia má veľa čo ponúknuť, či už je to nakupovanie alebo pláže.

Rezervujte si futbalový zájazd na zápas Valencia CF a užite si  Valenciu na maximum!

 

ŠTADIÓN MESTALLA

Zažite zápasy La Liga s futbalovým zájazdom na štadión Mestalla. Preslávený pre svoje strmé terasovanie a postavený v roku 1923 a s kapacitou 55 000 divákov.

Neváhajte si zarezervovať futbalový zájazd a zažite nezabudnuteľnú atmosféru štadióna Mestalla.

Petra - Podpora
Petra - Podpora
"Máte otázky o vašej vstupenke, hotely alebo letenke? Radi vám pomôžeme na našej zákazníckej linke."