Váš futbalový zájazd len v 3 jednoduchých krokoch!

1. REZERVÁCIA

Na našej domovskej stránke si vyberiete klub, ktorý chcete vidieť. Potom si vyberiete zápas, ktorý by ste chceli navštíviť, z našej ponuky zápasov. Všetky ostatné údaje zadáte počas toho, ako budete prechádzať systémom možností (vstupenka, hotel, letenka a ďalšie).

2. ÚDAJE O CESTUJÚCICH

Tu vyplníte všetky údaje o cestujúcich a v prípade potreby doplníte poistenie. Uistite sa, že máte k dispozícii všetky potrebné informácie o cestujúcich. V tomto kroku je tiež možné pridať prehliadku štadióna alebo extra batožinu za príplatok. Taktiež si môžete pridať cestovné poistenie alebo poistenie storna zájazdu cez (SK Insurance Company).

3. PLATBA

V tomto kroku súhlasíte so Zmluvnými podmienkami a vyberiete si preferovaný spôsob platby. Platbu môžete vykonať s pomocou nasledovných kreditných kariet: Visa, American Express, MasterCard.
Všetky platby sa spracúvajú v našom zabezpečenom systéme rezervácii. Keď sa nachádzate v zabezpečnom prostredí, rozpoznáte na paneli URL vášho prehliadača ikonku zámku.Po zaplatení obdržíte email o potvrdení rezervácie vrátane faktúry. Váš futbalový zájazd bol rezervovaný!

Petra - Podpora
Petra - Podpora
"Máte otázky o vašej vstupenke, hotely alebo letenke? Radi vám pomôžeme na našej zákazníckej linke."