Vstupenky na zápas

Rezervuj si futbalový zájazd online!

Vstupenky na zápas sú snáď tá najzaujímavejšia časť vášho futbalového zájazdu.

– Je možné zakúpiť si iba vstupenky na zápas? Bez dopravy a ubytovania?

– Budú moje vstupenky pripravené v deň môjho príletu?

– Kde presne budem na štadióne sedieť?

Tieto otázky trápia snáď každú myseľ pred zájazdom na zápas. Vstupenky nepredávame samostatne, kvôli zabezpečeniu kvality a bezpečnosti na našich zájazdoch. Prečítajte si nižšie, odpovede na ďaľšie otázky a cestujte s pokojom.

Ako dostanem svoje vstupenky?

Zvyčajne nechávame vstupenky na recepcií hotela. Niekedy sa však môže stať, že si musíte lístky vyzdvihnúť z pokladne štadióna s použitím vášho vouchera. V tomto prípade vám zašleme informácie o tom ako to urobiť v emailovom potvrdení.

Kde presne budem na štadióne sedieť?

Vaše potvrdenie rezervácie obsahuje aj umiestnenie vašich sedadiel. Je tiež možné zmeniť sedadlá na vyššiu triedu. Garantujeme vám, že sedadlá budú vždy pridelené v “pároch“, t.j. dve sedadlá vedľa seba. Nikto nebude sedieť sám, aj ak má skupina tri osoby.  Vždy sa snažíme, aby sme spolu usadili aj väčšie skupiny. Viac informácii nájdete v sekcii Garancia sedadiel vedľa seba.

Naša skupina sa skladá z viac ako 3 ľudí. Budeme spolu sedieť?

S našou zárukou sedenia je zaručené, že nikto nebude sedieť sám. Ak si rezervujete zájazd pre 3 osoby, tak budete sedieť spolu. Ak má skupina viac ako 3 osoby, vždy sa snažíme usadiť celú skupinu spolu. Ak to nie je možné, rozdelíme skupinu na menšie skupiny. Ak chcete, aby vaša skupina sedela spolu, prosím kontaktujte nás predtým, než si rezervujete zájazd a my uvidíme čo pre vás môžeme urobiť.

Predávate vstupenky na zápas aj samostatne?

Nie. Ponúkame balíček služieb – letenka, hotel a vstupenka alebo len hotel a vstupenka.

 

Kedy bude harmonogram zápasu finalizovaný?

Harmonogram zápasu sa líši pre každú krajinu. Čas zápasu udaný pri rezervácii je iba orientačný. V priebehu sezóny môžu zápasy meniť čas alebo dokonca aj deň konania. Stáva sa to kvôli živým televíznym prenosom alebo kvôli rôznemu vývoju na európskych šampionátoch. Napríklad v Španielsku, je čas začiatku zápasu oznámený len 3 týždne vopred. V iných krajinách sú to zvyčajne 2-4 týždne.

Petra - Podpora
Petra - Podpora
"Máte otázky o vašej vstupenke, hotely alebo letenke? Radi vám pomôžeme na našej zákazníckej linke."